KONST / Litografier / Färglitografi 16894114
nr 1689 4114
Arnold Hagström
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 74/90, "två fjärilar !". Färglitografi. Bladets mått: 34x48 cm, yttermått inklusive ram: 55x70 cm
Arnold Hagström, född 1958 i Klippan, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:43:57
100 kr
Arnold Hagström
Läs mer om Arnold Hagström
Arnold Hagström
Läs mer om Arnold Hagström
nr 1689 4114
Arnold Hagström
(f. 1958), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 24 mars 2025 |
Arnold Hagström